Fotografické první slovo

8. srpna 2012 v 22:53 | Pešul. |  Notes
Čááááu..! :)

Jelikož první "teplé" slovo už pronesla Maggie, můžu se k tomu všemu nějak dodatečně vyjádřit, a pak se sama představit. A stejně jako ona...

... Vás vítám na našem blogu. :)


Narozdíl od mojí kamarádky se já zaměřuji přímo a jen na fotografickou stránku našeho blogu. Nikdy jsem o sobě neřekla, že mi to jde. Ale hlavní je to, že mě to baví. A tak by se na to měl koukat každý člověk. S trochou snahy nic není nemožné. :))

Přála bych si, aby se snaha mě a mojí kamarádky o focení, a vůbec o tvoření někomu zalíbila. :) Samozřejmě si rády vyslechneme jakoukoli kritiku.

Photo*

Jak poznáte, moje fotografie se soustředí na makro říši.

Notes/Diary


Nejsem jedna z těch, která by na blog psala každou kravinku, ale když mě něco zaujme, nebo se mi stane něco důležitého, svěřím se.


O mě:

Vlastně ani nevím, jak bych sama sebe popsala. Kdybych to zkusila do detailů, jsem tu hodně, hodně dlouho. Ale co můžu říct je to, že nikdo mě nezná úplně dokonale. Jsem veselá, milá, sangvinická a plná optimismu, ale také smutná, zlá a výbušná. Nestydím se za to, každý má nějakou svojí špatnou stránku. Když zuřím, zuřím uvnitř. Nesvěřuji se, pokud mi to nepřipadá důležité, a většinou ani poté se nesvěřuji. Nechávám to prostě tiše bublat, až zo občas praskne. Špatně snáším lež, pomluvy a přetvářku (pokud není zapotřebí). Nesnáším, když se někdo naváží do mých přátel, jsem pak schopná se hádat až do posledního slova. Ale abych neříkala jen ty špatné věci :D Většinou si každého člověka hned oblíbím, mám ráda společnost a ráda se seznamuji s novými lidmi (proto ráda jezdím na tábory). Můj svět se točí okolo jedné malé vesničky, a jednoho Gymnázia v malém městě. Tímto rokem nastupuji do druhého ročníku. Mám ráda literaturu, dějepis a nenávidím fyziku. Miluji fotografování, jinak se to nazvat nedá. Baví mě i teorie, a to je co říct. Vlastním zrcadlovku SONY a57, se základním objektivem, a brzy přibyde můj vysněný makroobjektiv :) Strašně ráda čtu, hlavně fantasy a dobrodružné romány. Jsem prostě takový snílek.

Děkuji za Váš čas :)
Pešul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 17. srpna 2012 v 21:42 | Reagovat

Hezky ses představila náhodouu:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama