The first article/První článek

7. srpna 2012 v 15:38 | Maggie |  Diary
SEX, DROGY, DUBSTEP !!!
Tak, teď když jsem vzbudila Vaší pozornost můžu začít:D.

Vítejte na našem blogu ! :).


Jsou prázdniny. Normální lidé jsou venku, baví se, a my sedíme doma a žmoulíme blog. Proč ? Protože naše společná vášeň je umění. U každé trochu jinak, a přesto stejně.

Moje vášeň je kreslení . Sním o tom, že se dostanu na střední školu zaměřenou na umění nebo grafiku. Sama se často pouštím do děl a prací, pokaždé s jiným důvodem - někdy proto že chci dát rodičům dárek který jsem celý dělala já, někdy proto že mám chuť, jindy proto že toužím po úspěchu.

Někdy se člověku poštěstí mít nadání. Umět kreslit, fotit, tvořit... Naprosto beze snahy. Stačí jen vzít tužku, stisknout spoušť a je hotovo. Nemyslím si že by to byl můj případ. Musím se pořád zdokonalovat. Musím se snažit. Musím do toho dávat všechno.

Do každého obrazu dáváme kus sebe. Když se nevydaří, jsme smutní. Když se vydaří, vzbudí to v nás velké nadšení a nadchne nás to.

Doufám, že se moje tvorba někomu zalíbí a bude navštěvovat tento blog. V mé 'nabídce' najdete jak obrazy, tak fotografie, tak také můj 'osobní koutek'.

Paintings
Obraz jako dárek k narozeninám pro mého otce // Mazací pastel na čtvrtku A3

Photograph
Zoo Praha , akvárium

Diary
Aneb pouhé útržky o mém životě související s přijetím na školy, focení, kreslení, dojmů z různých technik a podobně.


Kontakt:
E-mail : majdalenka.zunova@seznam.cz
Facebook : ( Žlutej Eldo Smajlík ) / Magdalena Zunová
Důležité upozornění, pokud se na blogu nějakým způsobem 'neseznámíme, tak pokud nebudete nic potřebovat tak vůbec nepiště.A teď hodně stručně o mě :
Jsem nedůvěřivá osoba. Svoje kamarády ochraňuji, kdykoli někdo řekne cokoliv proti nim vyletím, nesnesu pomluvy a věc co úplně nenávidím je litování. Věco nechávám plynout, nemyslím si že bych byla nějak zvlášť otravná, ale zato jsem velice cílevědomá, takže když něco chci tak to prostě dostanu. Svoje kamarády znám ze všech stránek a oni znají ze všech stránek mě - pokořenou, ospalou, šťastnou, naštvanou, uraženou, milou... Nejkrásnější období v roce jsou pro mě letní a zimní prázdniny, zimní kvůli nádherné atmosféře a tomu že je trávím zalezlá v pyžamu v posteli s kakaem a u fb nebo u čtvrtky a tužky VECTOR, letní proto že každý den se něco děje, každý den je akce. :) Takže miluji léto, zimu, grafiku, kreslení, focení. Vlastním malířský stojan, 163410254501 věcí na kreslení různými styly a zrcadlovku NIKON D3100.
Dokázala bych pořád pít jen kofolu a nesnesu jablkový džus, mohla bych pořád jíst salát s karamelem, Magnum a knedlo-vepřo-zelo s milionem knedlíků, zato bych nepozřela čočku a podobné, jinak tepelně upravené hnusy. Minulu cizí kuchyni, nové věci, věci co mají nápad. Moje ozdoby těla a můj styl bych si prozatím nechala pro sebe, však to brzy poznáte samy. Snad už jen aby jste omluvily občas u článků odkazy na hudbu, bude to převážně dubstep nebo popové nudné a velice známé písně které se ohrávají pořád dokola.
Zkráceně svoje kamarády nenechám nikdy ve štychu, jsem velice zvláštní druh holky a když se mi něco nebo někdo nelíbí, zničím ho.


Děkuji za pročtení. :)
Maggie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama